nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat

Zorunlu ya da istekli olarak taşınmak durumunda kalabilirsiniz. Koskoca bir evdeki tüm eşyaları taşımak gözünüzü korkutmasın çünkü biz Pendik evden eve nakliyat firması olarak sizlere kolayca taşınma hizmeti sunuyoruz. İstanbul içi ya da şehirlerarası taşınmanız gerektiği zaman sizlere elimizden geldiği kadar destek oluyoruz. Eşyalarınızı paketleme, araca yükleme ve yeni eve yerleştirme gibi tüm hizmetler bize ait.

Evdeki eşyaları paketlemeye vaktiniz yoksa bizler Pendik evden eve nakliyat firması olarak bu işi sizin yerinize yapıyoruz. Kırılacak eşyalara ekstra özen göstererek naylon kalıplar kullanıyoruz. Eşyalarınızı önceden tespit edip eşya miktarına göre yük aracı ayarlıyoruz. Taşınacağınız yeni eve gerektiği durumlarda asansörlü sistem kullanarak eşyalarınızı çıkarıyor ve büyük eşyaların kurulumunu yapıyoruz.

Uzman Kadro ile Çalışıyoruz

Pendik evden eve nakliyat firmamız yıllardır tecrübeden hiç şaşmadı ve bu nedenle nakliyat konusunda deneyimli elemanlar ile müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Tecrübe misyon edindiğimiz bir konu olduğu için eşyalarınıza en ufak bir hasar vermeden adrese ulaştırıyoruz. Yine de eşyalarınızı garantiye almak için firmamıza eşya sigortası yaptırabilirsiniz.

Eşyalarınızı yeni bir eve değil de bir depoya koymak istiyorsanız firmamızın depo hizmetinden faydalanabilirsiniz. Depolarımızda istediğiniz süre boyunca eşyalarınızı saklayabilirsiniz ve güvende olacaklarından emin olabilirsiniz. Sizler de kaliteli ve güvenli bir şekilde taşınmak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat nakliyat