nakliyat

Şile Evden Eve Nakliyat

Şile evden eve nakliyat firması olarak kolay taşınma hizmeti sunuyoruz. Sadece evinizi değil, işyeri ve ofisinizi de başka bir yere taşıyabilirsiniz. Bunun için firmamızı arayarak hizmet talebinde bulunmanız yeterlidir. Eskiden teknoloji bu kadar gelişmiş olmadığı için taşınmak günlerimizi alıyordu fakat günümüzde yalnızca bir günde taşınmak mümkün oluyor. Özellikle asansörlü taşıma sistemimiz ile siz çayınızı içerken biz evinizi yerleştirmiş oluyoruz. Özellikle yüksek katlı binalarda asansörlü sistemi kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Şile evden eve nakliyat firması olarak sadece Şile çevresinde değil İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine nakliye hizmeti sunuyoruz. Bunun için önceden haber vererek eşyalarınızı tespit etmemize izin verirseniz eşyalarınızın durumuna göre yük aracı ayarlarız ve böylece hem eşyalarınız hasar görmez hem de her şeyi alabilmiş olursunuz.

Hizmetlerimizden Faydalanın

Şile evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı tespit ederken dilerseniz eşya paketleme hizmetini de sunuyoruz. Eşyalarınızı özenle paketleyip kendi getirdiğimiz kolilere yerleştiriyoruz. Kırılacak eşyalarınızı da itinayla yerleştirerek hasar görmesini önlüyoruz. Eşyalarınız kırılır diye endişe ediyorsanız eşya sözleşmesi yaparak hasar gören eşyalarınızın zararını firmamızdan temin edebilirsiniz.

Eve girdiğiniz zaman zorluk çekmemeniz açısından eşyaları yerleştirip büyük parçaların montajını yapıyoruz. Dilerseniz evinizi gitmeden temizleterek size zahmetsiz bir taşınma vaat ediyoruz. Sizler de firmamızın hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız bizi arayabilir ya da ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat nakliyat