nakliyat

Silivri Evden Eve Nakliyat

Silivri evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimize gerek şehir içi gerekse şehir dışı taşınma hizmeti sunuyoruz. Bir hayli uğraştırıcı olan bu dönemde sizlere elimizden gelen hizmetleri sunarak sizin en az düzeyde yorulmanızı ve sıkıntı çekmemenizi hedefliyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız tecrübeli elemanlar ile çalışıyor ve bu nedenle önceliğimiz müşteri memnuniyeti oluyor.

Eğer talep ederseniz uzman personellerimiz evinize gelerek küçük büyük demeden tüm eşyaların paketlemesini yapıyor. Bu esnada eşyalarınızın miktarını tespit ederek duruma göre yük kamyonu ayarlıyoruz. Eşyaların taşınması ve yerleştirilmesi esnasında hiçbir sıkıntı yaşamayacağınızı size garanti ediyoruz. Yine de firmamız ile eşya sigortası yaparak bizden kaynaklı bir hasar durumunda zararınızı karşılayabilirsiniz. Silivri evden eve nakliyat firması olarak memnuniyetinizi sağlamak için her türlü imkânı sunuyoruz.

Depolarımızı Kiralayabilirsiniz

Silivri evden eve nakliyat firmamızın eşyaları korumak için kullandığı depoları mevcut. Bu depoları bizden kiralayarak düzeninizi kurana kadar eşyalarınızı koyabilirsiniz. Burada eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilir yine yukarıda bahsettiğimiz gibi eşya sigortası yaptırabilirsiniz. Ne zaman isterseniz eşyalarınızı gelip depomuzdan alabilirsiniz.

Pek çok kişi taşınma maliyetini merak ediyor ancak bizler bütçe zorlayacak biçimde fiyat vermiyoruz. Taşınacağınız yere göre ve faydalanacağınız hizmetlere göre fiyatlarımız değişiyor. Yalnızca temizlik ve depo için ek ücret veriyorsunuz ve montaj kurulum ile paketleme hizmetlerini firmamız karşılıyor. Uygun fiyata kaliteli hizmet almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat nakliyat