nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Evinizi mi taşımak istiyorsunuz? Öyleyse bizi arayın bizler size elimizden gelen desteği en iyi şekilde verelim. Taşınmak çok ince detay isteyen bir iş gibi görünse de usta eller devre girerse kısa sürede hallolacak bir iştir. Bizler de özellikle çalışan ya da evi toparlamaya vakit bulamayan müşterilerimize için eve gelip eşyaları ayrı kolilere yerleştiriyoruz. Yeni eve yerleştirirken zorluk çekmemeniz açısından kolilere isim yazıyoruz. Kırılacak eşyaları naylon paketlerimiz ile kutuya yerleştiriyoruz ve basar görmesini önlüyoruz.

Her türlü eşyayı taşıyabilecek yük araçlarımız olduğu için eşyalarınızı sıfır hasar ile yeni evinize taşıyoruz. Dilerseniz kendinizi garantiye almak için firmamıza eşya sigortası yaptırabilirsiniz. Bu sigorta sayesinde eşyalarınız firmamızdan kaynaklı hasar görürse tüm masrafları biz karşılıyoruz. Kadıköy evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimizin üzecek hiçbir davranışta bulunmuyor ve memnuniyetinizi sağlamak için tecrübeli elemanlarımız ile hizmet veriyoruz.

Farklı Hizmetlerimizi de Mevcut

Kadıköy evden eve nakliyat firması olarak taşınma öncesi ve sonrasında zorluk çekmemeniz açısından ev temizliği, montaj kurulum ve yerleştirme hizmeti de sunuyoruz. Yeni eve taşındığınız zaman büyük eşyaların kurulumunu yaparak yerleştirmesini de sağlıyoruz. Dilerseniz siz yeni eve geçmeden önce temizliğini de yaparak hiçbir iş ile ilgilenmemenizi sağlıyoruz.

Sizler de güvenilir ve her şeyi eksiksiz yapan bir firma ile evinizi taşımak istiyorsanız Kadıköy evden eve nakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat nakliyat