nakliyat

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece evden eve nakliyat firması olarak yüksek kalite standartlarında taşınma imkanı sunuyoruz. Siz taşınacağınız evi bulun, firmamızı arayın ve gerisini bize bırakın. Herkesin gözünde büyüttüğü eşya toplama yerleştirme, kamyona yükleyerek yeni eve götürme, eşyaları kurma düzenleme gibi işlerin hepsini biz yapıyoruz ve siz sadece düzeninizi oturtuyorsunuz. Montaj-kurulum ve eşyaların odalara taşınarak düzenlenmesi ve ev temizliği de firmamızdan yer alan hizmetler arasında.

Kurulması gereken büyük eşyaların kurulumunu yapıyoruz, poşetlerin üstüne hangi odaya ait olduğunu yazıyoruz ve dilerseniz anlaşmalı temizlik şirketlerimize evinizi temizletiyoruz. Temizlik için ek ücret alıyoruz fakat her yeri tertemiz yapacağımızdan da emin olabilirsiniz. Eşyalarınızı taşıyacak kapasitede yük aracı ayarlayabilmemiz için Küçükçekmece evden eve nakliyat firmamızı bir hafta öncesinden ararsanız sizlere daha iyi destek oluruz.

Eşyalarınız Bizimle Güvende

Paketleme işini firmamızın yapmasını istiyorsanız yanımızda çeşitli paketleme malzemesi getiriyoruz ve kırılacak eşyaların hasar görmemesi için özel naylon paketler getiriyoruz. Mutfak, salon, diğer odaların eşyalarını gelip kolilere yerleştiriyoruz. Eğer talep ederseniz firmamıza eşya sigortası yaptırabilirsiniz. Bu anlaşma ile hasar gören eşyalarınızın ücretini sizlere temin ediyoruz.

Küçükçekmece evden eve nakliyat firması olarak diğer firmalara göre çok daha uygun fiyata hizmet veriyoruz. Net bilgi vermemiz doğru olmaz çünkü fiyatlarımızı etkileyen bazı etkenler bulunuyor. Bu nedenle firmanızı arayarak fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Eski evden yeni eve sorunsuz nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat nakliyat