nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

Bir evden başka bir eve taşınmak adresi yakın da olsa uzakta olsa epey uğraştırıcı bir iştir. Evde bütün eşyaları paketlemek, dolapları boşaltmak, boş ve yeni evi temizlemek, dolapları sökmek ve daha fazlası günler hatta bazen haftalar alabiliyor. Ancak tüm bu işler gözünüzü korkutmasın çünkü biz Kartal evden eve nakliyat firması olarak tüm bu işleri sizin yerinize yapıyoruz.

Firmamızda çalışan uzman personeller evinize gelerek önce eşyaların boyutunu hesaplıyor ve biz de ona göre yük aracı hazırlıyoruz. Küçük ve büyük eşyalarınızı hasar görmeyecek biçimde paketliyoruz ve tüm eşyaları yük aracımıza sığacak şekilde yerleştiriyoruz. Kırılacak eşyalarınızı naylon paketler ile sarıyoruz ve ekstra özen gösteriyoruz. Eşyalarınızı yeni eve çıkardıktan sonra Kartal evden eve nakliyat firmamızda çalışan tecrübeli elemanlar ile kurulum ve montaj işlerini hallediyoruz.

Asansörlü Taşıma ve Sigorta

Firmamızda yüksek katlı binalara eşyaların daha rahat taşınması açısından asansörlü taşıma sistemi de kullanılıyor. Böylece eşyalarınızı tek biz çizik almadan hızlı bir şekilde adrese yerleştiriyoruz. Bununla birlikte her türlü riski göze alarak eşyalarınızın firmamızdan n kaynaklı hasar görmesine karşın sigorta yapıyoruz. Böylece eşyalarınıza firmamızdan kaynaklı bir zarar gelirse zararı biz karşılıyoruz. Sizler de kaliteli ve güvenli taşıma yapan Kartal evden eve nakliyat firmamızı tercih ederek gideceğiniz yere problemsiz bir şekilde taşınabilirsiniz. Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Eski evden yeni eve sorunsuz nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat nakliyat