nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer evden eve nakliyat firması olarak sadece İstanbul içinde değil Türkiye’nin her yerine taşıma hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi koruyarak kırmadan ve çizik yapmadan yeni eve yerleştiriyoruz. Bu konuda sıkıntı yaşanmaması için kırılacak eşyaları naylon paketler ile sarıyoruz ve yük aracına yerleştirirken ekstra özen gösteriyoruz.

Firmamız taşınma sonrasında da duruma bağlı olarak asansörlü taşıma sistemini kullanarak taşınma süresini düşürüyor. Normal şekilde saatler süren taşınma işi asansörlü taşıma sistemi sayesinde birkaç saat içinde bitiyor. Böylelikle sizlere de vakit kazandırmış oluyoruz. Sarıyer evden eve nakliyat firması olarak tecrübeli elemanlarımız ile yüksek kalitede nakliyat hizmeti sunuyoruz. Sizler uğraşmayın diye hizmetlerimize montaj ve kurulumu da dâhil ediyoruz.

Nakliyat Ücretleri

Sarıyer evden eve nakliyat firması olarak sizlere uygun fiyatlarda hizmet sunuyoruz. Fiyatlarımız taşınacağınız adrese göre, tercih edeceğimiz yük aracına göre, depo hizmetimizi kullanmanıza göre ve asansörlü sistemin kullanılmasına göre farklılık gösteriyor. Firmamıza ait depolarımızda eşyalarınızı tutarsanız ek ücret alınıyor ve asansörlü sistemde de fiyat yükseliyor. Ancak yine de rakamlar sizi korkutmasın çünkü biz önceliği müşteri memnuniyetine veriyoruz.

Firmamızın anlaşma sağladığı temizlik şirketlerine evinizi temizletebilirsiniz tabi bunun için de ek ücret alınıyor fakat biz aracı olduğumuz için diğer firmalara ödemeniz gerektiği gibi yüklü miktarda ödeme yapmak durumunda kalmazsınız. Firmamızdan hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat nakliyat