nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe evden eve nakliyat firması olarak sadece İstanbul içinde değil şehirlerarasında taşınma hizmeti sunuyoruz. Taşınmak insanların gözünü korkuttuğu gibi çok zor bir iş değil, çünkü bizler bu işi korkulu kâbusa değil, rahatlığa çeviriyoruz. Eşyalarınızı en iyi şekilde paketleyerek elimizde bulunan size uygun yük aracına yerleştiriyoruz. Sonrasında montaj ve kurulumunu yaparak işimizi kısa sürede bitiriyoruz.

Talebinize göre ev temizliği ve depolama gibi hizmetlerimizi de sunuyoruz. Uzun sürecek gibi düşünmeyin, günümüzde taşınmak haftalar değil sadece bir gün sürüyor. Bir gün içinde tüm işleri hallederek sizlere tertemiz ve yepyeni bir ev bırakıyoruz. Taşındığınız evin konumuna göre asansörlü taşıma sistemi kullanıyoruz. Böylece daha kısa sürede ve kolayca taşınma işlemini gerçekleştiriyoruz. Sizler de bir an önce yeni evinize geçmek istiyorsanız Maltepe evden eve nakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz.

Depolama Nedir?

Maltepe evden eve nakliyat firması olarak eşya depolama hizmeti de sunuyoruz. Değişik boyutlardaki depolarımıza günlük, aylık ya da haftalık olarak eşyalarınızı bırakabilir ve güvenle eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Bazı kişiler taşınmadan önce boş yere kira vermemek için eşyalarını depolara yerleştirilerek tasarruf sağlar. Siz de firmamızdan bu imkânı bulabilirsiniz.

Firmamız sadece ev temizliği ve eşya depolama alanında ek ücret almaktadır. Taşınma maliyeti hakkında bilgi sahibi olmak için firmamızı arayarak gideceğiniz adresi, eşyaların büyüklüğünü ve almak istediğiniz hizmetleri bildirmeniz gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat nakliyat