nakliyat

Güngören Evden Eve Nakliyat

Ev taşımak eski zamanlarda çok zahmetli ve uğraştırıcı bir durumda fakat gelişen teknoloji sayesinde artık çok kolay bir hâle geldi. Bizler de Güngören evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimize bu zorlu dönemde destek olabilmek için çeşitli taşınma tekniklerimizi kullanıyoruz. Tercihinize göre evinizde bulunan eşyaları ayrı kolilere koyarak paketliyoruz ve kırılacak eşyalar için özel paketleme yöntemlerimizi kullanıyoruz.

Yeni eve taşındığınız zaman dilerseniz büyük eşyaların kurulumunu yaparak sizlere sadece küçük parçaları bırakıyoruz. Güngören evden eve nakliyat firması olarak anlaşmalı olduğumuz temizlik şirketleri ile görüşüp evinizi temizletebiliyoruz. Böylece günlerce süren taşınma telaşı yerine birkaç gün içerisinde yeni evinize yerleşmiş oluyorsunuz.

Evden Eve Taşınma Fiyatları

Evden eve taşınma fiyatları bazı kriterlere bağlı olarak değişiyor. Taşınacağınız evin uzaklığı, eşyaların asansörlü sistemle taşınması, temizlik yapılması ve yük kamyonun boyutu gibi etkenler taşınma fiyatını belirlememizde yardımcı oluyor. Sizlere net bir bilgi verebilmemiz için taşınma tarihinden yaklaşık 10 gün öncesinden firmamıza gelirseniz size doğru bilgiyi verebiliriz.

Sizler de şehir içi ya da şehirler arası fark etmeksizin taşınmak zorunda kalırsanız güvenle Güngören evden eve nakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz. Eşyalarınıza tek bir hasar vermeden güvenle gideceği adrese taşıyacağımızdan emin olabilirsiniz. Hizmetlerimizi görmek için internet sitemiz ziyaret edebilir fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek için firmanızı arayabilir ya da bizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat nakliyat